מקורות הספק מרובים

bnr_technology

מקורות הספק מרובים

 

הפנסים של אולייט מקבלים את כוחם מסוגים שונים של מקורות הספק, כולל AAA-אלקלי, AA-אלקלי, ליתיום-יון CR123A, בטריות נטענות 18650 וערכת בטריות הליתיום של אולייט (לפנסי ראש בלבד). לכל אחת מהסוללות את היתרונות שלה. יש לנו דגמי פנסים המתאימים לכל צורך ושימוש, עם מבחר סוללות מתאימות.

 

סוללת הליתיום CR123A מציגה את הביצועים הטובים ביותר מבחינת קיבולת, הכפולה מזאת של ה- AA-אלקלי, ומאפשרת באופן כללי לפנסים זמן פעולה ארוך יותר. סוללות ה- CR123A מספקות מתח של 3 וולט לסוללה למשך כל זמן השימוש בהן, זאת בהשוואה ל-1.5 וולט שמספקות בטריות האלקליין. ועם ביצועי מתח טובים יותר, הן מושלמות לפנסים הדורשים כוח רב. וגם – סוללות ליתיום נוטות להיות בעלות חיי מדף ארוכים יותר ועמידות יותר בפני טמפרטורה, לעומת סוללות האלקליין. החיסרון של סוללות ה- CR123A הוא שעלותן גבוהה יותר, והן לא בהכרח מותאמות לשימוש רחב – כתלות בקמעונאים באזורך.
הסוללות CR123A של אולייט הן באיכות הגבוהה ביותר, בעלות ביצועים גבוהים, ומהוות תמורה נהדרת לכסף שלך.

 

על אף שהן מספקות פחות מתח, אי אפשר להביס את סוללות ה-AAA וה-AA בגודל הקומפקטי שלהן, מחירן החסכני וזמינותן. הן בכל מקום, והופכות את העלות של תפעול פנס להגיוני וסביר ביותר.

 

סוללות נטענות כבר לוקחות את זה למקום רחוק יותר. הן אמנם עולות יותר, אבל הן משתלמות יותר לטווח הארוך – נשלל הצורך המתמשך לרכוש סוללות חלופיות. סוללות נטענות הן נוחות במיוחד לאלו המשתמשים בפנס שלהם לעתים תכופות, בין אם בתפקיד או בזמן העבודה.